
Полиця для книг навісна над робочим столом Еверест ПЛН-1 Лайт Графіт Полиці настінні для дому
689 ₴
530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504907
Полиця для книг навісна над робочим столом Еверест ПЛН-1 Лайт Графіт Полиці настінні для дому Матеріал каркаса — ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Розміри:
Ширина — 1000 мм
Глибина — 200 мм
Висота — 200 мм

Полиця навісна Лайт ПЛН-1
Полиця навісна Лайт ПЛН-1 — елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відбивають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблям витонченості та гармонії. Серія Лайт — це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент — шафа, комод, тумба — є будівельним блоком для ваших ідей.

Ми створюємо меблі, спроможну слугувати роками, завдяки використанню тільки високоякісних матеріалів і майстерності наших майстрів. Весь процес складання меблів із колекції Лайт максимально універсальний і легкий, завдяки докладним і зрозумілим інструкціям.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея альба (білий) |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Полиця навісна Еверест ПЛН-1 Лайт Графіт
Полиця Еверест ПЛН-1 з колекції Лайт — це компактне та стильне рішення для організації простору у вашому інтер'єрі. Ця полиця додає функціональності та декоративного акценту, допомагаючи максимально ефективно використовувати стіни для зберігання. Її дизайн мінімалістичний і елегантний, що дає змогу легко інтегрувати полицю в різноманітні стилі декору. Це ідеальне місце для розміщення декоративних предметів, книг, фотографій, а також важливих дрібниць, які ви хочете тримати під рукою. Поєднання стильного дизайну та функціональності робить цю полицю ідеальним вибором для тих, хто шукає спосіб максимізувати використання простору у своєму інтер'єрі.
Габарити полиці ПЛН-1 Лайт: Ширина — 100 см Глибина — 20 см Висота — 20 см
Матеріал виготовлення: Матеріал крайки каркаса — ПВХ Матеріал каркаса — ЛДСП
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною настінну полицю від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Графіт |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9920 |
| Артикул | 00000052749 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Назва | Полиця для книг навісна над робочим столом Еверест ПЛН-1 Лайт Графіт Полиці настінні для дому |
| Призначення | Для спальні, вітальні для дитячої |
| Розташування | Настінні |
| Тип товару | Полиця навісна |
- Ціна: 530 ₴






