
Красива тумба під ТВ 2-дверна закрита Нордік-980 98х38х53 см Білий + Дуб крафт золотий, Комод тумба під
2 744,30 ₴
2 111 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505525
Красива тумба під ТВ 2-дверна закрита Нордік-980 98х38х53 см Білий + Дуб крафт золотий, Комод тумба під тв, Матеріал — ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Тумба ТБ Нордик-980 2Д Дуб крафт золотий + білий
Нордик-980 2Д — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб

Багатофункціональність і можливість адаптації роблять цю систему ідеальним вибором для будь-якого житлового або офісного простору.
Внесіть сучасність і функціональність у свій інтер'єр із модульною системою Нордик — ваш ключ до зручності та стилю в одному.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб крафт золотий + Білий | Дуб крафт золотий + Графіт |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Тумба 2-дверна закрита Еверест Нордик-980 Білий + Дуб крафт золотий
Закрита тумба Еверест Нордик-980 з колекції Нордік — являє собою ідеальне поєднання елегантного дизайну та практичної функціональності. Невеликі розміри роблять її компактною та місткою одночасно, створюючи зручний простір для зберігання. У вітальні можна використовувати як тумбу під телевізор або зберігання медіапристроїв. У спальні як нічна тумба для зберігання книг, одягу або особистих речей.
Основні характеристики: Ширина — 98 см Глибина — 37,8 см Висота — 53 см Колір: Білий + Дуб крафт золотий. Двері: 2 закриті двері. Матеріал — ЛДСП. Особливості та переваги: Естетика та стиль: Білий + Дуб крафт золотий колір надає тумбі свіжість і легкість, що робить її універсальним рішенням для різних інтер'єрів. Компактність: Ідеальні розміри для використання у вітальні, спальні, передпокої або навіть ванній кімнаті, оптимізуючи використання простору. Закриті двері: Дві двері забезпечують надійне закриття, приховуючи внутрішній вміст від поглядів, надаючи вашому простору акуратного вигляду. Зручність зберігання: Ідеальне місце для зберігання книг, документів, іграшок, посуду або інших предметів, зберігаючи їх у порядку.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною тумбу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий + Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 530 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Ширина тумби | 980 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 13259 |
| Артикул | 00000053325 |
| Висота | 53 см |
| Додаткові характеристики | Закриті |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Красива тумба під ТВ 2-дверна закрита Нордік-980 98х38х53 см Білий + Дуб крафт золотий, Комод тумба під тв |
| Призначення | У вітальню, для спальні, Офісні |
| Тип товару | Тумба |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
- Ціна: 2 111 ₴








