
Сучасний комод для спальні Нордик-980 98х38х92 см Білий + Дуб крафт золотий Комоди з дверцятами
4 596,80 ₴
3 536 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505527
Сучасний комод для спальні Нордик-980 98х38х92 см Білий + Дуб крафт золотий Комоди з дверцятами, Матеріал — ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Тумба-комод для речей Нордик-980 4Д Дуб крафт золотий + білий

Тумба для речей Нордик-980 4Д
Тумба Нордик-980 4Д — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб
Тумба 4-дверна закрита Еверест Нордик-980 Білий + Дуб крафт золотий
Закрита 4-дверна тумба Еверест Нордик-980 з колекції Нордик надає багато місця для зберігання і стає естетично приємним акцентом у вашому інтер'єрі, додаючи йому затишок і організований вигляд. У вітальні можна використовувати як тумбу для медіапристроїв, книг і декоративних елементів. У спальні як зручна тумби для зберігання одягу або особистих речей, або ж у передпокої для організації простору та зберігання аксесуарів і сезонного одягу.
Основні характеристики: Ширина — 98 см Глибина — 37,8 см Висота — 92,3 см Колір: Білий + Дуб крафт золотий. Двері: 4 закриті двері. Матеріал — ЛДСП.
Особливості та переваги: Елегантний дизайн: Комбінація двох кольорів надає тумбі свіжого та легкого вигляду, що робить її універсальним рішенням для різних інтер'єрів. Місткість: Чотири закриті двері забезпечують максимальну зручність зберігання, даючи змогу прибрати ваші речі з поля зору та підтримувати лад. Практичність використання: Ідеальне місце для розміщення книг, документів, посуду, одягу або інших предметів, підтримуючи лад у домі. Універсальне застосування: Підходить для використання у вітальні, спальні, передпокої або ванній кімнаті.
Багатофункціональність і можливість адаптації роблять цю систему ідеальним вибором для будь-якого житлового або офісного простору. Внесіть сучасність і функціональність у свій інтер'єр із модульною системою Нордик — ваш ключ до зручності та стилю в одному.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шкант) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною тумбу від фабрики Еверест, а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, колірної гами та дизайну. Гарні, сучасні та якісні меблі прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053368 |
| Висота | 92,3 см |
| Додаткові характеристики | Закриті |
| Кількість дварок | 4 |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Сучасний комод для спальні Нордик-980 98х38х92 см Білий + Дуб крафт золотий Комоди з дверцятами |
| Призначення | У вітальню, для спальні, Офісні |
| Тип товару | Тумба |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
| Код: | 13261 |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92.3 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 98 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 3 536 ₴




