
Двоспальний безпружинний матрац для ліжка Koala Fresh 140х200 см Матраци з піною меморі
6 665,10 ₴
5 127 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55051031
Двоспальний безпружинний матрац для ліжка Koala Fresh 140х200 см Матраци з піною меморі от iSmart
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаті 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Усі безпружинні матраци доставляються у вакуумному пакованні в скрученому вигляді, що неабияк знижує вартість доставляння.

Матрац безпружинний двосторонній Ismart Koala Fresh
Матрац Koala Fresh від iSmart має середню жорсткість і оптимальну еластичність для комфортного сну. До його складу входить високоеластичний пінополіуретан Sleep Well, який забезпечує правильну підтримку хребта. Висота матраца становить 12 см, що робить його компактним, а термін експлуатації досягає 10 років. Матрац витримує навантаження до 130 кг на одне спальне місце, пропонуючи надійність і зручність на довгі роки. Оптимальний рівень жорсткості Рівень жорсткості «Середній 3» забезпечує оптимальний баланс між підтримкою та комфортом. Матрац не надто м'який, щоб провалюватися, і не надто жорсткий, щоб створювати дискомфорт. Він підходить для людей, яким важливе правильне положення хребта під час сну, але водночас вони хочуть відчувати легку м'якість і пружність поверхні. Середня жорсткість — універсальний вибір для більшості людей із різними уподобаннями щодо комфорту.
Склад матраца
Трикотажний чохол: зовнішній шар матраца, виготовлений із м'якого та приємного на дотик трикотажного матеріалу. Він сприяє гарній циркуляції повітря, запобігає перегріванню та надає матрацу відчуття комфорту під час торкання.
Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well — це пружний і довговічний матеріал, який швидко відновлює форму та рівномірно розподіляє навантаження. Він забезпечує комфортну підтримку хребта, адаптуючись до вигинів тіла, і створює оптимальний мікроклімат усередині матраца завдяки гарній повітропроникності.
Характеристики
Тип матраца: безпружинний; Спальне місце: 140х200 см; Висота: 12 см; Макс. навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Жорсткість: середній; Наповнення: високоеластичний пінополіуретан Sleep Well; Ткань чехла: трикотаж; Двосторонній: так; Знімний чохол: ні; Гарантыя 18 мецяцев от производитиля; Термін служби: 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Вишивка |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 8.4 кг |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17089 |
| Вид жорсткості | Середній |
| Висота матраца | 12 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина матраца | 200 см |
| Доставка | Відправка 2-4 роб.дня |
| Колекція | Fresh |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Навантаження на спальне місце | 130 кг |
| Назва | Двоспальний безпружинний матрац для ліжка Koala Fresh 140х200 см Матраци з піною меморі |
| Наповнення | Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well |
| Розмір матрацу | 140х200 см |
| Тип | Пружинний |
| Тип пружин | Безпружинний |
| Тип товару | Матрац |
| Умови оплати | Передплата 10-50% або Промоплата, Оплата частинами |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина матраца, см | 140 см |
- Ціна: 5 127 ₴




