
Тумба для взуття закрита в передпокій Еверест Соната ТО-800 80х38х105.5 Венге темний + Дуб крафт золотий
4 238 ₴
3 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502214
Тумба для взуття закрита в передпокій Еверест Соната ТО-800 80х38х105.5 Венге темний + Дуб крафт золотий (Ш х Г х В) 80 х 38 х 105 см
Тумба для взуття Соната ТО-800 із шикарної колекції Соната — практичний варіант для облаштування стильного інтер'єру передпокою. Ці меблі виготовлені в сучасному стилі надійною меблевою фабрикою Еверест.
У корпусі розташовані два відділення для 8 пар зимового взуття з відкидними дверцятами. У верхній частині виробу є невеликий висувний ящик на телескопічних напрямних, у який можна помістити ключі та необхідні аксесуари. За бажання до тумби додатково можна придбати вішалку з цієї ж серії, створивши єдину композицію.
Купити недорого тумбу для взуття Соната ТО-800 Еверест можна в таких кольорах:
-
Венге темний + білий,
-
Венге темний + дуб крафт золотий,
-
Дуб сонома + білий.
Тумба для взуття Соната ТО-800 Венге темний + Дуб крафт золотий
Корпус і фасади тумби виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Тумба для взуття Соната ТО-800 випускається з габаритами (Ш х Г х В) 80 х 38 х 105 см
Якщо Вам не підходить розмір, є можливість придбати іншу модель із цієї серії:
-
Соната ТО-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 50 см
-
Соната ТО-800 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 105 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
-
шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
-
хрестова викрутка
-
молоток
Тумба для взуття Еверест Соната ТО-800
Підкресліть свій стиль і організуйте простір із тумбою для взуття Еверест Соната ТО-800. Її сучасний дизайн у поєднанні темного венге та дуба золотого крафту створює елегантний вигляд, що прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр. Завдяки продуманій конструкції, ця тумба не тільки доповнить ваш простір, а й забезпечить зручність у зберіганні вашого взуття.
Не втрачайте можливість поліпшити свій дім! Тумба має оптимальні розміри, що дають змогу розмістити велику кількість пар взуття, зберігаючи водночас лад. Виберіть якість і стиль, які підкреслять вашу індивідуальність і насолоджуйтеся комфортом, який приносить ця функціональна річ у вашому житті.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% от стоимости товара або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + Дуб крафт золотий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1055 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8606 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Тумба для взуття закрита в передпокій Еверест Соната ТО-800 80х38х105.5 Венге темний + Дуб крафт золотий |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 3 260 ₴


