
Ортопедичний матрац односпальний ТМ Ismart Koala Soma 80х190 см Найкращий безпружинний ортопедичний матрац
6 147,70 ₴
4 729 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55051281
Ортопедичний матрац односпальний ТМ Ismart Koala Soma 80х190 см Найкращий безпружинний ортопедичний матрац, Висота: 18 см

Матрац безпружинний двосторонній ТМ Ismart Koala Soma
Матрац Koala Soma від iSmart — це вдале поєднання комфорту та підтримки завдяки використанню інноваційних матеріалів: високоеластичної піни Space Air і пінополіуретану Sleep Well. Висота матраца становить 18 см, що забезпечує додаткову зручність під час сну. Середній рівень жорсткості (3 з 5) ідеально підходить тим, хто шукає баланс між якістю й надійною опорою. Масажний ефект піни Space Air сприяє глибокому розслабленню м'язів, покращує якість відпочинку. Матрац витримує навантаження до 130 кг на одне спальне місце та гарантує до 8 років комфортної експлуатації.
Оптимальний рівень жорсткості
Рівень жорсткості "Середній 3" забезпечує оптимальний баланс між підтримкою та комфортом. Матрац не надто м'який, щоб провалюватися, і не надто жорсткий, щоб створювати дискомфорт. Він підходить для людей, яким важливе правильне положення хребта під час сну, але водночас вони хочуть відчувати легку м'якість і пружність поверхні. Середня жорсткість — універсальний вибір для більшості людей із різними вподобаннями щодо комфорту.
Склад матраца
- Трикотажний чохол: зовнішній шар матраца, виготовлений із м'якого та приємного на дотик трикотажного матеріалу. Він сприяє гарній циркуляції повітря, запобігає перегріванню та надає матрацу відчуття комфорту під час торкання.
- Високоеластична піна Space Air: піна високоеластична та має масажний ефект завдяки своїй профільованій поверхні. Піна повторює контури тіла, створюючи відчуття розслаблення, покращує кровообіг і сприяє швидкому відновленню м'язів під час сну.
- Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well — це пружний і довговічний матеріал, який швидко відновлює форму та рівномірно розподіляє навантаження. Він забезпечує комфортну підтримку хребта, адаптуючись до вигинів тіла, і створює оптимальний мікроклімат усередині матраца завдяки гарній повітропроникності.
Характеристики
- Тип матраца: безпружинний;
- Спальне місце: 80х190 см;
- Висота: 18 см;
- Макс. навантаження на 1 сд. місце: до 130 кг;
- Жорсткість (3) Середня;
- Наповнення: піна Space Air, Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well;
- Тканина чохла: трикотаж;
- Двусторонний: да;
- Чохол: да;
- Термін служби: 8 років.
Матрац ортопедичний ТМ Ismart Koala Soma 80х190 см
Відкрийте для себе новий рівень комфорту з ортопедичним матрацом ТМ Ismart Koala Soma! Цей безпружинний матрац призначений для тих, хто цінує здоровий сон і якісний відпочинок. Завдяки інноваційним матеріалам він забезпечує оптимальну підтримку для вашого тіла, знижуючи навантаження на хребет і суглоби. Ви відчуєте, як ваше тіло розслабляється, а сон стає глибоким і відновлювальним.
Не проґавте можливість поліпшити якість свого життя! Матрац Ismart Koala Soma 80х190 см — це ідеальний вибір для тих, хто прагне здорового сну. Завдяки своїм компактним розмірам він легко впишеться в будь-який інтер'єр. Замовляйте вже сьогодні й подаруйте собі та своїм близьким комфорт, на який ви заслуговуєте!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% от стоимости товара або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Матраци входять до категорії гігієнічних товарів, тому після розпакування не можуть бути повторно реалізовані. Однак, якщо матрац має виробничу нестачу або дефекти, його можна повернути або обміняти відповідно до гарантійних умов. Законодавство підтвердження можна знайти в Постанові Кабінету Міністрів України No172 від 19.03.1994 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Space Air, комірчастий пінополіуретан, пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Мікромасажний ефект, Вишивка |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 37723 |
| Гарантія | Гарантія 18 місяців Закону про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта |
| Назва | Матрац ортопедичний ТМ Ismart Koala Soma 80х190 см безпружинний (ISM-051281) |
| Оплата | Накладний платіж-аванс 20% на розрахунковий рахунок або Промолат, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Вартість доставки Meest | 441 грн. |
- Ціна: 4 729 ₴





