
Стіл із хромованими ніжками, Обідній розкладний для кухні
3 256,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120025
Стіл із хромованими ніжками, Обідній розкладний для кухні 600*800*750
Термін виготовлення 10-15 днів.
Доставка Нова Пошта.
Предоплата 10-20% от стоимости.
+380638572760

Характеристики та опис
Стіл кухонний розкладний.
Країна-виробник Україна.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм.
Форма стільниці прямокутна.
Кольори: білий, чорний, сірий, червоний, дуб сонома, венге магія, бетон.

Габаритні розміри столу:
Довжина стола 800 мм.
Ширина стола 600 мм.
Висота столу — 750 мм.
Розмір стільниці в розкладеному стані 1200 х 800 мм.
Ідеальне рішення для сучасних просторів — стіл Оскар! Маючи компактні розміри 800*600*750, цей стіл легко впишеться в будь-який інтер'єр, не займаючи багато місця. Коли ж вам буде потрібно більше простору, просто розкладіть його до розмірів 1200*800 і він стане ідеальним місцем для приймання гостей або сімейних вечер.
Стіл Оскар виготовлений із високоякісного, вологостійкого ДСП, що гарантує його довговічність і стійкість до повсякденних навантажень. Ніжки столу виготовлені зі сталі, хромовані, надаючи йому сучасного та стильного вигляду.
Однією з основних переваг столу Оскар є різноманітність колірних рішень. Ви можете вибрати із шести класичних відтінків — білий, чорний, сірий, червоний, дуб сонома, венге магія.
Стіл Оскар поєднує функціональність і стильний дизайн. У розкладеному вигляді він забезпечує достатній простір для чотирьох осіб, створюючи комфортну атмосферу для обідів і зустрічей. Незмінно стильний у стилі модерн цей стіл стане яскравим акцентом вашого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2069656832 |
- Ціна: 3 256,63 ₴



