
Гарний письмовий стіл для школяра Еверест Соната Дуб сонома + Білий, Комп'ютерні столи з надбудовою
6 917,30 ₴
5 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502626
Гарний письмовий стіл для школяра Еверест Соната Дуб сонома + Білий, Комп'ютерні столи з надбудовою, Міцна стільниця з ДСП і телескопічні напрямні для висувних ящиків

Стіл письмовий із надбудовою Еверест Соната дуб сонома + білий
Письмовий стіл із надбудовою Соната зі стильної колекції Соната від української фабрики Еверест універсальний варіант для офісу або для роботи вдома. Нижня частина стола містить тумбу з трьома шухлядами та висувну полицю для клавіатури. Верхня надбудова має відкриті полиці — для книг, аксесуарів або дрібних прикрас, а також є два місткі відділи з відкидними дверцятами. У цьому відео представлена докладна збірка письмового столу та надставки фабрики Еверест.
Купити недорого письмовий стіл із надбудовою Соната Еверест можна в таких кольорах:
Письмовий стіл Соната можна придбати без надбудови.
Корпус і фасади письмового столу виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити письмового столу Соната з надбудовою (Ш х Г х В) 110 х 55 х 172 см Якщо
Вам не підходить розмір, є можливість придбати інший Письмовий або комп'ютерний стіл із нашого каталогу:
- Стіл комп'ютерний із надставкою Еверест Ліра (Ш х Г х В) 125 х 60 х 125 см
- Комп'ютерний стіл Еверест студент Клас (Ш х Г х В) 125 х 60 х 148 см
- Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-3 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см
- Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-4 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см
- Письмовий стіл з Надставкою Еверест Школяр-5 (Ш х Г х В) 110 х 55 х 188,6 см
- Комп'ютерний стіл із полицями Еверест Школяр-6 (Ш х Г х В) 125 х 60 х 196,6 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм)
- Клей ПВА (якщо є шканти)
- Молоток
Письмовий стіл із надбудовою Еверест Соната дуб сонома + білий
Письмовий стіл із надбудовою Еверест Соната — ідеальний вибір для вашого робочого простору. Зроблений у стильному поєднанні кольорів дуб сонома та білий, цей стіл створить атмосферу затишку та організованості. Завдяки надбудові та шухлядам, він пропонує додаткове місце для зберігання і зручність використання для роботи з комп'ютером або ноутбуком.
Стіл має прямокутну форму та розмір, який підходить для стаціонарного комп'ютера або ноутбука. Міцна стільниця з ДСП і телескопічні напрямні для висувних ящиків забезпечують довговічність і зручність у використанні. Завдяки надбудові, ви зможете зберігати всі необхідні для роботи речі в порядку, що дає змогу заощаджувати простір на робочому місці.
Переваги
- Три шухляди — для зручного зберігання канцелярії та інших дрібниць
- Телескопічні (кулькові) напрямні для висувних ящиків — для плавного та легкого відкривання
- Наявність висувної полиці для клавіатури — зручність для роботи з комп'ютером
- Надбудова для додаткового зберігання — додатковий простір для організації робочого місця
- Сучасний колір дуб сонома + білий — стильний дизайн для будь-якого інтер'єру
- Дуб сонома/Білий
- Венге темний/Дуб крафт золотий
- Венге темний/Білий
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1720 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8983 |
| Назва | Гарний письмовий стіл для школяра Еверест Соната Дуб сонома + Білий, Комп'ютерні столи з надбудовою |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 5 321 ₴


